Ghinea Eduard si Manea Tudor, doi profesori la sportul pupincurist - comentariul zilei.

5 Iulie 2017, 10:20 | 9.829 | 23
Liceul Marin Preda
Car Universal

Ce să zicem de Manea ăsta barem pupa bine, la Preda numai din ăștia sunt, celalalt de care ați scris anul trecut Ghinea Edi nu e tot acolo, la Preda, fost si ala ani buni director pe nota unu 1. Și alții cu note fff mari nu pot fi titulari din cauza la leprele astea nu e corect.

Acu se laudă Ghinea că e finu lui Cuclea și că o sa.l pună Adi Gâdea iar director.  Pe ce, pe prostie?! Zice că primarul de la Ciuperceni i o s..ge că el e șmecher face ce vrea in scoala aia că are pile. De Dna general inspector vorbește f urat peste tot. De ăștia nu avem loc analfabeti, pupinc*riști.

23 comentarii Comentează

  • #23
    eu pe 16 Septembrie 2017, 08:32
    pentru p(r)ostacul19
    Esti frustrat,incompetent,incult si cu scrisul stai destul de rau.Apropo,se scrie geografie.Hai sa auzim de bine,sa pleci din orasul ala si sa devi cineva wink
  • #22
    . pe 14 Iulie 2017, 08:35
    .
    TOP Profesori de sport vagabonzi.
    1.Manea Tudor-M.Preda
    2.Aldea Teodor-Unirea
    3.Stanescu Alin- M.Preda
    4.Geodoiu-Mircea cel Batran
    5.Predescu Ion-Praporgescu
  • #21
    Colegul pe 9 Iulie 2017, 10:15
    De geografie
    E vb de Zuica prietenul lui Ghinea il pupa in față și pe la spate il sapa ce oameni țiganul tot ti**n rămâne ce să scoți din el
  • #20
    Te înșeli pe 9 Iulie 2017, 10:12
    Nu are treabă
    Nu nu este Chiriac bănuiesc că se referă la cel care a fost anii trecuți" prietenul lui
  • #19
    . pe 9 Iulie 2017, 09:11
    .
    Fraierul de feografie nu e Chiriac-fata de aurolac? Asta e mai prost ca frati-so, doi tarani de la Segarcea, semianalfabeti si increzuti.
  • #18
    Ptr nr 8 pe 7 Iulie 2017, 13:21
    Coleg
    De ce faci acuzatii mai linguriciule tu ești prof de geografie dar nu Stelica tu l
    pupi in dos pe Ghinea știi tu cine ești
  • #17
    Leonidas pe 6 Iulie 2017, 22:12
    Pe Manea
    Astia de la turnu cu stiri acu cativa ani nu-l pupati in cour pina l-ati albit..?/Acu nu mai e bun? Ca e un tanar de viitor de la pdl..
  • #16
    Ola pe 6 Iulie 2017, 14:42
    Mirela Ghinea
    Ola dragă acu ești cu spaniolii termin ași italienii ce să zic stai oe poziții drăguță iti place pe poziții acu 69 45 37.....
  • #15
    Ola pe 6 Iulie 2017, 10:34
    Telefon
    Eu zic sa.l suni și sa vb cu el,sa.I ceri socoteala pentru toate întâmplate, așa dai dovada de mare caracter,părerile tale,tine.le pt tine,nu ne intereseaza
  • #14
    Coleg pe 6 Iulie 2017, 10:31
    Rautate
    Și cu nota de laexamen va spun eu ca a ieșit după o ora după ce a primit subiectele pt ca nu a căzut pe ele, și prostul nu știa ca trebuia
    sa iasă într. O jumătate de ora,dar câți dintre noi am fost la un examen? nu de conducere la pitesti
  • #13
    Cineva pe 6 Iulie 2017, 10:22
    Rautate
    Pana la urma pe cine are nasi? ?,pe cuclea sau pe minculeasa, ăla cu fabrica de chiloți, erau prieteni ff buni,se duceau la c..ve impreuna
  • #12
    Coleg pe 6 Iulie 2017, 10:16
    Haha
    Personal, acest om mi.a făcut numai bine,și îl știu și când era director, atitudinea lui cu ceilalți profesori era extraordinar de buna,și nu știu o persoana căreia sa.I fi făcut vreo problema,cred ca vorbește doar răutatea din voi și invidia,sa va fie rușine la toți care nu va vedeți de treaba voastră.
  • #11
    Of pe 5 Iulie 2017, 23:48
    Ce oameni
    Hai să nu mai plângem toți lingviștii pe sorusa Simona Ghinea marea directoare de la Sago o f...tea Cuclea, a despărțit familia din cauza ei sa distrus o familie fratisu o linge in păsărică pe tanti Eli Iagăr ghinea e un labagiu din familie de cu**ari.a luat de nevastă o c..rva venită din toate măciucile din Italia mai vreți detalii altă dată in c*rând rog detalii
  • #10
    Un coleg pe 5 Iulie 2017, 23:39
    De școală
    Ce acuzi niște colegi dacă te crezi atât de c*rat ai dovezi că scrie Stelica esti un dobitoc ce scrie cel care a pus articolul este adevărat este arogant se comporta urat cu colegii dar nu acuza pe Stelica fără probe
  • #9
    Duda pe 5 Iulie 2017, 22:26
    vorbiți de Ghinea?
    Pierdeți timpul, individul e o nulitate absolută. Imbecil și arogant, merită doar ignorat. Uitați de el!
  • #8
    Cucu pe 5 Iulie 2017, 19:13
    Mai Stelica
    Eu ii stiu pe ambii,sunt baieti extraordinari,foarte saritori si foarte apreciati de catre colegii lor, tu probabil esti un profesoraș frustrat ( de geografie) care nu te poti titulariza,dar nu din cauza lor mai tampitule, ci din cauza sistemului,asa ca las.o mai moale stelica cu aprecierile astea cu valoare 0
  • #7
    Xyz pe 5 Iulie 2017, 18:39
    Rusine
    Nu sunt din zona si nu cunosc persoanele la care se face referire in comentariu, însă păcat de limbajul suburban folosit de editorul articolului. RUȘINE probabil acum a venit de la oi si era învățat cu mioarele
  • #6
    Ptr 2 pe 5 Iulie 2017, 17:22
    Un coleg
    Mai draga Mirela lalalala nu mai îi lua apărarea lui bărbatu că va știm cine ați fost si tu si el.Tu cu italianul si el cu joc*rile de noroc doi parșivi doi lingviști
  • #5
    Pentru Profesor,nu de sport pe 5 Iulie 2017, 16:16
    Muncitor
    Esti profesor de religie? LOL LOL
  • #4
    unul pe 5 Iulie 2017, 14:46
    despre Manea
    Manea Tudor, o j a g a r d e a profitoare, care îl ponegrea pe Cuclea acum vreun an, spunând că nu este făcut pentru funcția de primar, a devenit deodată amic cu edilul. Ce să fie, ce să fie? Manea Tudor s-a vrut director. Și cum această funcție nu o putea obține decât cu ajutorul primarului, a început să practice cu nesaț, îngenuncherea în partea dorsală a Piticului. E plin orașul de j a v r e, gen Manea, care stăzi se scuipă, mâine se pupă. Aceasta este explicația mizeriei umane care predomină în Turnu Măgurele.
  • #3
    Profesor,nu de sport pe 5 Iulie 2017, 13:06
    Invidie spui? Nu e vorba de prostie si slugarnicie!
    Iar dacă e vorba de scris,atunci ne dăm seama de cum ai inceput fraza,deșteptule!Si cum i-a dus capul?Făcâd particulare și numiți politic.Vai mama lui de invățământ!!
  • #2
    Sk pe 5 Iulie 2017, 12:43
    Asg
    Dacă ați scrie și corect, ar fi fost super wink De ce a ați comenta atât la adresa lor? Foarte bine, bravo lor, așa 'pupincu.riști' cum i ați numit, i a dus capul si au făcut ceva cu cariera pe care au vrut o. Invidia e mare!
  • #1
    Profesor,nu de sport pe 5 Iulie 2017, 11:57
    Băieții ăștia nu au legătură cu învățământul
    Sunt profesori la o materie la care au avut scutire atunci cand erau elevi.Am fost conduși de un profesor de sport timp de 20 de ani.Ați văzut vreun progres,vreo investiție majoră?Să nu ne mai lăsăm conduși de tot felul de profesori de sport.Nu de alta,dar nici măcar spot nu învățăm de la ei.Iar profesorii care vor să facă politică și activează într-un partid politic,să aleagă între politică și îvățământ.Pentru că ambele sunt făcute după ureche sau după cum le cântă unii.

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.