Bancul zilei - Cuclea si Ionela.

12 Septembrie 2015, 09:47 | 2.665 | 10

Cuclea ajunge la birou dimineata cu fermoarul de la pantaloni desfacut. Secretara, nestiind cum sa-l puna in tema direct, il abordeaza:
- Sefu' azi dimineata, cand ai plecat de acasa, ai inchis usa de la garaj?
Fraza nu are darul sa-l lumineze asa ca primarul intra in birou un pic nedumerit. Se aseaza el la birou, incepe sa-si vada de treaba si vede prohabul desfacut. In momentul respectiv are o revelatie referitor la spusele secretarei asa ca se gandeste sa o necajeasca un pic. O cheama in birou sa-i aduca o cafea si o intreaba:
- Cand ai avzut usa de la garaj deschisa mi-ai vazut si Jaguarul?
Secretara, zambind un moment raspunde:
- Nu, sefu'. Tot ce am vazut era un Mini cu doua cauciucuri desumflate.

10 comentarii Comentează

  • #10
    XXX pe 11 Octombrie 2015, 18:36
    XXX
    BANC DE PROST GUST !
  • #9
    Vica pe 11 Octombrie 2015, 17:46
    Mare si importanta femeie e Ionela asta
    Auzi,membra in consiliu de administratie dintr-o scoala,cind ea a facut o amarita de facultate la ffffffffffff frecventa,ca mai toti desteptii de prin primarie.Poarta 44 la picior,mai mult decit amorezul din biroul apropiat iar cu nasul iti scoate musca din farfuria cu ciorba cit ai zice Cutit.
  • #8
    ambasador pe 9 Octombrie 2015, 13:26
    ionela nas mare
    ionela il su.g.e pe cuclea de vreo 10-11 ani mai mult a tavalito cuclea decit cutit
  • #7
    Maria Cioropina. pe 26 Septembrie 2015, 13:44
    Ajunge!
    Pe vremuri se dadadeau banc*ri semnate // cristi// dar copiate.Acum ne dati aceleasi prostii rasuflate de zeci de ori. Ce i-ati facut lui // cristi// l-ati dat afara?. Daca nu stiti nici macar sa plagiati, luati o vacanta mare sau vesnica.
  • #6
    ctatean pe 26 Septembrie 2015, 09:09
    PITICOT
    UN BANC DE PROST GUST. GANDITI-VA, CA FAMILIA LUI, POATE SA CITEASCA . V-ATI GANDIT CE POATE FI IN SUFLETUL FETITEI, SOTIEI, MAMEI???
  • #5
    ALGER pe 13 Septembrie 2015, 09:00
    PITICOT
    NUMAI O ASTFEL DE CURVA PUTEA SA FIE SECRETARA PRIMARULUI
  • #4
    pisika pe 12 Septembrie 2015, 14:40
    secretara si primarul
    AȘA SUNT SECRETARELE DIN ZIUA DE AZI ȘI-O TRAG CU ȘEFII PENTRU A AJUNGE PE POSTURILE DORITE
  • #3
    Asas pe 12 Septembrie 2015, 13:25
    #1
    pana***a profita ca are barbatul plecat hmmm
  • #2
    anonim pe 12 Septembrie 2015, 12:59
    Cuclea
    Sa apucat sa ii lustruiasca jagoarul
  • #1
    INNA pe 12 Septembrie 2015, 10:20
    PRIMARUL complexat si frustrat
    Si secretara ce a facut atunci???? S-a apucat sa-i umfle cauciuc*rile sau sa-i linga Jaguarul ????

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.